کارویار

سایت کسب و کار و برون سپاری آنلاین پروژه

خانه

سلام! من اولین خط هدینگ هستم، آزادی که منو تغییر بدی 🙂

من متن تبلیغی هستم. برای تغییر این متن روی کلید ویرایش کلیک کنید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

خانه

من یک باکس پیغام هستم. بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا متن تغییر کند.

پروژه های اخیر

چه کارهایی در کندو انجام می شود؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در برون سپاری کندو خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد.

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در کندو عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

کندو علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.

آخرین دیدگاه

میتونم آنلاین پرداخت کنم؟

شما با استفاده از کارت های عضو شتاب می توانید هزینه پروژه ها را پرداخت کنید.

سایت دارای حل اختلاف هست؟

در صورتی عدم رضایت و موفقیت پیمانکار پروژه را میتوانید به حل اختلاف گذاشت.

ذخیره تغییرات
×