کارویار

سایت کسب و کار و برون سپاری آنلاین پروژه

کارویار چگونه کار می‌کند

برای مشاهده فیلم های آموزشی کار با سایت کارویار اینجا کلیک نمایید . آموزش های بعدی نیز به تدریج اضافه خواهند شد .

همچنین می توانید مهم ترین آموزش ها را در همین صفحه نیز مشاهده نمایید:

شروع آموزش:

سایت کارویار به آدرس karoyar.ir ، یک سایت برون سپاری پروژه برای رشته های شهرسازی و علوم شهری می باشد . شما متخصصان شهرسازی و برنامه ریزی شهری و طراحی شهری و مدیریت شهری و جغرافیا و GIS و معماری و عمران و بافت فرسوده و سایر رشته های شهری مرتبط می توانید پروژه های خود را به متخصصان د راین سایت بسپارید . همچنین متخصصان نیز می توانند در سایت ثبت نام کنند و پیشنهاد خود را برای پروژه ها و درخواست های مطرح شده در سایت ارسال کنند . سایت کارویار در این بین به عنوان یک واسطه عمل خواهد کرد .

اگر تا به حال با سایت های برون سپاری پروژه کار نکرده اید حتما فیلم های آموزشی را به صورت رایگان از این قسمت مشاهده نمایید و جلسات را باز کنید .

 

جلسه اول:

آشنایی کلی با سایت کارویار
در این جلسه یک توضیح کلی در مورد نحوه کار با سایت کارو یار ارائه می دهیم.

لطفا فیلم آموزشی را مشاهده نمایید .

 

جلسه دوم :

آموزش ارسال پروژه در کارویار

در اینجا آموزش چگونگی ارسال یک درخواست و یا یک پروژه را در سایت کارویار ، توضیح داده شده است.

برای مثال شما نیاز به ویرایش یک نقشه و یا نیاز به یک مقاله و یا یک تحقیق و یا نیاز به کمک برای انجام یک پروژه دارید . می توانید از این آموزش استفاده کنید تا سریع تر به درخواست خود برسید.

ابتدا باید در سایت ثبت نام کرده باشید و سپس وارد سایت شوید .

برای ثبت نام در سایت کارویار به اینجا بروید و ثبت نام کنید .

سپس با رمز عبور و پسورد وارد سایت شوید و به قسمت “پرداخت ها” و سپس قسمت “سپرده” بروید و شماره کارت بانکی خود را وارد نمایید . این شماره برای واریز از طریق سایت استفاده خواهد شد .

توجه: در صورتی که شماره کارت وارد ننمایید ممکن است در برخی قسمت ها و مراحل سایت با پیغام قرمزرنگی مبنی بر عدم موجودی و اعتبار کافی مواجه شوید که به خاطر خالی بودن این فیلد از اطلاعات می باشد .

ادامه آموزش را از طریق فیلم زیر مشاهده نمایید :

سوالات خود را با تلفن ۰۹۱۲۸۹۸۹۸۰۱ مطرح نمایید

 

 

جلسه سوم:

آموزش ارسال پیشنهاد برای پروژه ها در کارویار

همانطور که میدانید وقتی در کارویار پروژه و یا درخواستی ارسال می شود ، شما می توانید به عنوان یک پیمانکار (فریلنسر) آن را انجام دهید . برای این کار باید یک پیشنهاد برای آن پروژه ارسال کنید . شما با ارسال پیشنهاد ، قیمت و مدت زمان انجام پروژه را مشخص و اعلام می کنید تا کارفرما طبق آن تصمیم بگیرد که آیا با شما همکاری کند و یا با سایر افراد و متخصص های دیگر. پیشنهاد شما باید به گونه ای باشد که کارفرما را تشویق به انتخاب شما به عنوان فریلنسر پروژه خود نماید . عواملی چون قیمت ، زمان انجام و رزومه و تعداد پروژه هایی که در سایت انجام داده اید می تواند در این انتخاب تاثیرگذار باشد .

در فیلم زیر روش ارسال پیشنهاد توضیح داده شده است و کاربری با نام kari به عنوان فریلنسر قرار است برای یک پروژه درخواست پیشنهاد دهد .اگر پیشنهاد توسط کارفرما تایید شود ، این پروژه برای انجام به kari سپرده خواهد شد .

 

جلسه چهارم:

آموزش ادامه مراحل تایید توسط کارفرما و پیمانکار در کارویار
در این آموزش ادامه مراحل در پنل کارفرما و پیمانکار آموزش داده می شود .

در این مرحله کارفرما باید پیشنهاد پیمانکار را بپذیرد و سپس وجه انجام پروژه را د رپنل به صورت آنلاین واریز نماید . همچنین پیمانکار نیز پس از واریز وجه باید پروژه را انجام و تحویل کارفرما دهد . سپس کارفرما باید تحویل پروژه را تایید کند و وضعیت آن را برروی پایان یافته قرار دهد تا پول برای پیمانکار آزاد شود .

در فیلم آموزشی زیر ما مراحل را در پنل کارفرما و پیمانکار نمایش می دهیم .

 

جلسه پنجم :

آموزش عضویت در نوتیفیکیشن کارویار
با عضویت در نوتیفیکیشن کارویار ، بلافاصله از آخرین پروژه ها و درخواست های ارسال شده در سایت باخبر شوید .

برای عضویت کافی است با مرورگر گوگل کروم و یا فایرفاکس سایت کارویار را باز کنید و روی علامت زنگ در پایین سایت کلیک کنید . اگر قبلا عضو نوتیفیکیشن شده اید نیازی به انجام این کار ندارید .

جلسه ششم:

عضویت در خبرنامه ایمیلی کارویار
جهت دریافت اخبار و اطلاعیه ها و پروژه های ارسال شده در سایت کارویار از طریق ایمیل ، حتما عضو خبرنامه ایمیلی کارویار شوید. پس از عضویت لینک درخواست ها و پروژه ها برای شما ارسال می شود و شما می توانید برای انجام پروژه ها پیشنهاد قیمت دهید .
جهت عضویت در خبرنامه ایمیلی اینجا کلیک کنید و ایمیل خود را وارد نمایید . و یا طبق فیلم آموزشی زیر در صفحه اصلی سایت کارویار ایمیل خود را وارد و روی لنیک ارسال شده به ایمیل خود کلیک کنید .
توجه داشته باشید ابتدای ایمیل www ندارد ! و اگر ایمیل اشتباه وارد کنید لینک تایید ارسال نمی شود .
توجه داشته باشید حتما باید روی لینک تاییدی که به ایمیل شما ارسال می شوید کلیک کنید .

 

 

 

ذخیره تغییرات
×