کارویار

سایت کسب و کار و برون سپاری آنلاین پروژه

جزئیات پروژه

این پروژه فعال است.
×
112,500 تومان قیمت ثابت

 

درخواست اسکیس و کروکی از روی عکس

نام و نام خانوادگی محمدحسین کاویان
تلفن همراه 09037152654
Attachments

سلام
تعدا کروکی ها و اسکیس ها احتمال ۱۵ عدد است و احتمال بیشتر یا کمتر شدن وجود داره، لطفا قیمت پیشنهادی رو به ازای هر اسکیس ارسال بفرمایید.
راندو کار ساده و تک رنگ یا حداکثر استفاده از ۳ رنگ هست
*ابعاد کار A4 و یا A5 هستند
کارها رو به صورت فایل تصویر (اسکن) دریافت میکنم و در انتها اصل فایل(کاغذ) رو از طریق پیک و یا پست(شهرستان) برای من ارسال میکنید که هزینه اش رو خودم پرداخت میکنم.
زمان انجام پروژه به ازای هر تصویر حداکثر ۱ روز پس از ارسال هر عکس از فضای شهری هست.
عکس های ارسالی توسط بنده قابل تغییر هست بدان معنا که اگر از نظر شما زاویه تصویر مناسب نیست میتوانم چندباره تصویربرداری کنم و برای شما ارسال کنم.
توجه داشته باشید *ابعاد کار A4 و یا A5 هستند و همچنین تعداد اسکیس ها قابل تغییر
لطفا قیمت پیشنهادی را به ازای هر واحد ارسال کنید و نمونه کارهای انجام شده خود را برای بنده به همراه نام کاربری خود در سایت کارویار را ارسال فرمایید.

mhokavian@gmail.com

 

پیام مدیر سایت: قیمت پیشنهادی شما برای هر عدد اسکیس است ولی پس از توافق باید تعداد کل اسکیس ها محاسبه شود و قیمت خود را طبق قیمت کل ویرایش نمایید و کارفرما (ایشان) باید تایید کنند تا سود سایت قابل محاسبه باشد. ۲۰ درصد سهم سایت کارویار می باشد. برای مثال برای ۱۰ شیت با قیمت هر کدا ۷۰۰۰ تومان می شود ۷۰ هزار تومان یعنی در آخر کار و پس از توافق کارفرما و پیمانکار ، باید هر دو قیمت را ۷۰ هزار تومان اصلاح کنند و قیمت های یکدیگر را تایید کنند . هموراه به پیام های بالای سایت در پنل کاربری توجه کنید.

اگر سوالی دارید از قسمت گفتگو مطرح کنید و منتظر پاسخ کارفرما باشید . همچنین لینک نمونه کار ها را از طریق گفتگو ارسال کنید تا هم تبلیغ کارتان شود و هم کارفرما همه ارسال ها و نمونه کار ها را در یکجا ببیند

لطفا وارد شوید تا پیشنهادهای این پروژه را مشاهده کنید.

لطفا وارد شوید برای پاسخ دادن.

ذخیره تغییرات
×